top of page
Jawa 42 Bobber

Jawa 42 Bobber

Kotva 1

Jawa 42 Bobber story

Typ 42 Bobber vychádza z modelu Pérák, s ktorým zdieľa rovnaký rázvor (1 485 mm) aj pohonnú jednotku. Licencovaný indický výrobca motocyklov JAWA, spoločnosť Classic Legends, tak názvom modelu vzdáva hold krajine pôvodu značky JAWA. Aj v sci-fi románe spisovateľa Douglasa Adamsa zadali do superpočítača otázku na základnú otázku života, vesmíru a vôbec a po 7,5 miliónoch rokov dal odpoveď, ktorým je číslo 42!

Kotva 2
Jawa 42 Bobber

Jawa 42 Bobber

Kde sa vzal Bobber od jawy?

Srdcom 42 Bobbera je kvapalinou chladený jednovalec so zdvihovým objemom 334 ccm s výkonom 31 koní a maximálnym krútiacim momentom 32 Nm, ktoré sa na zadné koleso posielajú cez šesťstupňovú prevodovku a reťaz. Podvozok tvorí klasická teleskopická predná vidlica, ktorú nie je možné nastaviť. Zadný centrálne uchytený monotlmič umožňuje nastaviť predpätie.

Na cestu si novinka svieti svetlometom s technológiou LED. Sympaticky vyzerajú aj široké riadidlá s prevrátenými zrkadlami smerom dole. Nad nimi je usadený digitálny prístrojový panel, vedľa ktorého je malá kaplnka s USB portom. Motocyklu dominuje svalnatá nádrž s vykrojením pre kolená. Úplne nové je sedlo, ktoré je možné posúvať smerom vpred a vzad o 25 mm podľa vašich potrieb.

Cena: 6.390,- €
 

Špecifikácia pre JAWA 42 Bobber

Špecifikácia pre JAWA 42 Bobber

Kotva 7
Objednávka

Ďakujeme za odoslanie!

Kotva 8
bottom of page