RVM 500
ADVENTURE

 

RVM 500 a nové možnosti

 

S novými projektmi však prichádzajú aj nové možnosti. V novom projekte RVM 500 už sa zohľadnili požiadavky argentínskeho, tak európskeho trhu a bol pripravený motocykel zodpovedajúci požiadavkám všetkých. Tento nový model má za cieľ ponúknuť motocyklistom možnosť cestovania na dlhších vzdialenostiach so zodpovedajúcim pohodlím. Univerzálnosť je pre motocykle JAWA typickým prvkom a tak aj tento nový model možno zaradiť do kategórie motocyklov, ktoré svojou univerzálnosťou ako cestovné enduro predčí všetky ostatné.

 
1_51042.jpg

RVM 500 ADVENTURE

Ako vznikla spolupráca s RVM?

Väčšina priaznivcov značky JAWA dobre vie, že spolupráca s argentínskou spoločnosťou RVM má dlhoročnú históriu. V roku 2019 však došlo ešte k bližšiemu spojenia spoločností JAWA Moto spol. s r. o. a RVM Argentína.

Už v minulosti bola v Európe dopyt po motocykloch ponúkaných v Argentíne spoločností RVM, ktoré niesli logo tradičného českého výrobcu motocyklov JAWA. Bohužiaľ legislatíva spojená s homologáciou a vysoké náklady na prepravu motocyklov do Európy spôsobili, že ich predaj v Európe bol nereálny.

Základné prevedenie
cena: € 6.990,-

 

Špecifikácia RVM 500 by JAWA

 

Farebné prevedenia RVM 500 by JAWA

 

Cena RVM 500 by JAWA

 

Doplnky pro RVM 500 by JAWA

 
Objednávka

Ďakujeme za odoslanie!