top of page

RVM 500
ADVENTURE

JAWA RVM 500 ADVENTURE

RVM 500 a nové možnosti

 

S novými projektmi však prichádzajú aj nové možnosti. V novom projekte RVM 500 už sa zohľadnili požiadavky argentínskeho, tak európskeho trhu a bol pripravený motocykel zodpovedajúci požiadavkám všetkých. Tento nový model má za cieľ ponúknuť motocyklistom možnosť cestovania na dlhších vzdialenostiach so zodpovedajúcim pohodlím. Univerzálnosť je pre motocykle JAWA typickým prvkom a tak aj tento nový model možno zaradiť do kategórie motocyklov, ktoré svojou univerzálnosťou ako cestovné enduro predčí všetky ostatné.

Kotva 2
1_51042.jpg

RVM 500 ADVENTURE

Ako vznikla spolupráca s RVM?

Väčšina priaznivcov značky JAWA dobre vie, že spolupráca s argentínskou spoločnosťou RVM má dlhoročnú históriu. V roku 2019 však došlo ešte k bližšiemu spojenia spoločností JAWA Moto spol. s r. o. a RVM Argentína.

Už v minulosti bola v Európe dopyt po motocykloch ponúkaných v Argentíne spoločností RVM, ktoré niesli logo tradičného českého výrobcu motocyklov JAWA. Bohužiaľ legislatíva spojená s homologáciou a vysoké náklady na prepravu motocyklov do Európy spôsobili, že ich predaj v Európe bol nereálny.

Cena základného prevedenia: 6.990,- €

Špecifikácia RVM 500 by JAWA

Špecifikácia RVM 500 by JAWA

Farebné prevedenia JAWA 300 CL

Farebné prevedenia RVM 500 by JAWA

Cena RVM 500 by JAWA

Cena RVM 500 by JAWA

Doplnky pro RVM 500 by JAWA

Doplnky pro RVM 500 by JAWA

Kotva 7
Objednávka

Ďakujeme za odoslanie!

Kotva 8
bottom of page